MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny - odwołany

Lubisz podróże po Polsce? Chciałbyś zwiedzić interaktywne muzeum PGE Giganty Mocy w Bełchatowie? Do tego za pół ceny? 

Przyłącz się do ósmej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” i zajrzyj do naszego muzeum w dniach 20-22 marca 2020r., a za zakupione w kasie bilety zapłacisz o połowę mniej. 

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. 

Dzięki akcji, organizowanej przez Ministerstwo Rozwoju oraz Polską Organizację Turystyczną dwa razy w roku, korzystanie z atrakcji turystycznych za połowę regularnej ceny staje się rzeczywistością.  

JAK ZWIEDZIĆ PGE GIGANTY MOCY ZA PÓŁ CENY?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z promocyjnej oferty PGE Gigantów Mocy, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego muzeum w weekend od 20 do 22.03.2020. 
W okresie tym za bilety indywidualne normalne oraz ulgowe zakupione w kasie MCK PGE Gigantów Mocy (pl. Narutowicza 3) zapłacisz tylko 50% regularnej ceny biletu. 

JAK ZNALEŹĆ INNĄ PROMOCYJNĄ OFERTĘ?

Zajrzyj na oficjalną stronę akcji - TUTAJ, gdzie już niebawem znajdziesz wyszukiwarkę turystycznych atrakcji, dostępnych w przystępnych, promocyjnych cenach. 

Na podróżowanie zawsze jest sezon, dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z promocji!
Dzięki akcji zobaczysz i skorzystasz z setek atrakcji turystycznych (muzeum, spa, hoteli, restauracji) w wyjątkowych cenach. 

Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

Organizator

Miasto Bełchatów