MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Walentynkowy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na walentynkowy pt. "Przygoda... za jeden uśmiech, czyli najpiękniejsze piosenki z polskich filmów", który odbędzie się 16 lutego o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Koncert z okazji Święta Zakochanych na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych MCK w Bełchatowie. W tym roku podczas koncertu na scenie sali teatralno-widowiskowej usłyszycie Państwo m.in. znane i lubiane hity filmowe w wykonaniu piotrkowskiego zespołu wokalnego PRZYGODA P.L. Gościnnie zaśpiewa Dominik Mironiuk, a na pianinie zagra Piotr Grzelak. Aranżacje utworów przygotował Waldemar Ossowski, wokalnie zespół przygotowała Justyna Piesik - Kendra, a reżyserią koncertu zajął się Bartosz Gumulec.   

Wydarzenie to jest niezwykle interesującą propozycją na spędzenie wieczoru przy akompaniamencie muzyki filmowej.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach MCK oraz w systemie sprzedaży on-line.

Zapraszamy!

Organizator

Miasto Bełchatów