MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kolejny sukces A'Visty!

Podczas finału XIX Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek wśród 44 wykonawców najwyższe uznanie zdobył zespół wokalny A vista reprezentujący Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie. Koncert galowy wraz z rozdaniem nagród odbył się 12.01.2020r. w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie. Jury przyznało mu Grand Prix festiwalu. Na scenie zaprezentowały się: Zuzanna Grzejszczak, Natalia Łukasińska, Natalia Stankiewicz, Karolina Stępień, Aleksandra Wyczachowska i Gabriela Zatorska.


Jednak to nie koniec sukcesów tej grupy! Otóż w kategorii zespołów wokalnych kl. IV-VI pierwsze miejsce zajęła Mała A vista, czyli młodsza siostra A visty.
Zespół ten wystąpił w składzie: Magdalena Borowiec, Lena Danielczyk, Pola Gągała, Zuzanna Kiereś, Judyta Paradecka i Michalina Wojdala.


Dziewczynom oraz ich opiekunowi artystycznemu – Panu Andrzejowi Gralińskiemu – serdecznie gratulujemy!  

Organizator

Miasto Bełchatów