MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl dla dzieci "(Nie)Brzydkie Kaczątko"

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „(Nie)Brzydkie Kaczątko”, który odbędzie się 26.01.2020r. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Zapraszamy na dobrze znaną historię o brzydkim kaczątku, opartą na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. „(Nie)Brzydkie Kaczątko” to spektakl o samotności, o odnalezieniu własnej drogi, a także o odwadze i pięknej przemianie.

Opis spektaklu:
Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy przytrafiają mu się kłopoty ale okazuje się, że tak naprawdę nie ma sytuacji bez wyjścia.. otóż zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym właśnie przekonuje się Kaczątko podczas spotkania z zabawnymi Duchami - Jankiem i Zenkiem oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa.

Na szczęście zawsze na naszej drodze pojawia się ktoś życzliwy, kto chce nam pomóc. I tak dzieje się również w przypadku Kaczątka, któremu pomoże m.in. Polna Mysz, Papuga, która ciągle gada oraz doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie. Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych, którzy przemierzą wraz z Kaczątkiem daleką drogę, aby zobaczyć jego piękną przemianę. Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.

Spektakl trwa 50 min.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach MCK PGE Giganty Mocy.

Organizator

Miasto Bełchatów