MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Podróżnika - Norwegia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze tegoroczne spotkanie Klubu Podróżnika pt. ,,Nordkapp - we dwoje na dwóch kołach", które odbędzie się 16.01.2020r. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Podczas spotkania Tomasz Kędziak, którego pasją są podróże motocyklowe opowie o swoich wyprawach, a także doradzi jak zorganizować taki wyjazd.

Prelegent od 12 lat przemierza coraz to dłuższe trasy na motocyklu. Podróżując na dwóch kółkach udało mu się odwiedzić Chorwację, Austrię, Włochy, Słowenię, Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Szwecję oraz Norwegię.

O największej jak do tej pory przygodzie turystycznej na dwóch kołach, podczas której przejechał on 7500 km, nie licząc przepraw promowych, nasz gość opowie podczas najbliższego spotkania Klubu Podróżnika. Zdradzi nam też szczegóły wyprawy do Norwegii oraz zaprezentuje wykonane przez siebie zdjęcia.

Zapraszamy!

Wstęp wolny.

 

Organizator

Miasto Bełchatów