MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Zimowy Cyrk na Scenie"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wyjątkowe widowisko z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek - uroczych Śnieżynek.
"Zimowy Cyrk na Scenie" odbędzie się  29.12.2019r. o godzinie 11:30 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.


Czeka Was niezwykła opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako ... artysta cyrkowy.

W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabaw ze Świętym Mikołajem, a także drobnego upominku dla najmłodszych.
Na scenie wystąpią artyści z „Laponii”, Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, a gościem specjalnym będzie Lusesita Farrell, czyli Monika Oleksiak - półfinalistka tegorocznej edycji programu Mam Talent.


Bilety w cenie 35zł do nabycia w kasie MCK PGE Giganty Mocy.

 

Organizator

Miasto Bełchatów