MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kolędowanie z MCK pt. "Świąteczna podróż"

Kolędowanie to jeden z najpiękniejszych świątecznych zwyczajów w polskich domach. Śpiewanie przepełnionych miłością, radością oraz zadumą kolęd, zbliża ludzi. Buduje między nimi więź, wzmacnia uczucie bliskości oraz tworzy atmosferę radości przy świątecznym stole.


Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie również pragnie podarować nieco świątecznej energii, podczas wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Najpiękniejsze z nich zabrzmią przy okazji  Kolędowania z MCK. Tym razem udamy się w "Świąteczną podróż", która odbędzie się w sali teatralno– widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy już 20 grudnia, o godzinie 18:00.
 
Tego wieczoru  Chór UTW „ Pasjonata”,  grupa dziecięca ‘"Cantabile”, członkowie grupy teatralnej BAT PKP oraz BAT Scena Dorosłych zaproszą nas do wspólnego kolędowania na dworcu kolejowym. Nie oznacza to oczywiście, że wyjdziemy dosłownie w przestrzeń miejską, jednak przeniesiemy się na pewną stację PKP na której to w zimowej scenerii dziać się będą dziwne rzeczy.  Ogromna śnieżyca, zatrzymane pociągi, wszechogarniający pośpiech i ludzie,których ta dziwna sytuacja zatrzymała na dworcu.

Można by rzec, że na dworcu PKP w wigilijny dzień zatrzymały się pociągi i ważne ludzkie sprawy. Czy w takich warunkach uda się poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia? Czy można  kolędą roztopić ludzkie serca?

Na te pytania uzyskacie Państwo odpowiedzi podczas naszego  Kolędowania z MCK . Mamy nadzieję, że wybierzecie Państwo się z nami w "Świąteczną podróż", by wspólnie śpiewać kolędy i radować się magią świąt.

Wstęp za okazaniem wejściówki.
Darmowe wejściówki do odbioru w kasie MCK PGE Giganty Mocy.

Zapraszamy.

Organizator

Miasto Bełchatów