MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Jarmark Świąteczny w Bełchatowie

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w dniach 14-15 grudnia w godzinach 10:00 – 18:00 na Placu Narutowicza.

Święta Bożonarodzeniowe zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi Jarmark Świąteczny w Bełchatowie. Przez dwa dni, 14 i 15 grudnia mieszkańcy będą mogli nabyć na stoiskach ozdoby świąteczne, rękodzieła, ceramikę, biżuterię i upominki, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla najbliższych, a także stroiki świąteczne, drzewka bożonarodzeniowe oraz smakołyki.

Oprócz kiermaszu czekać na Was będzie moc innych atrakcji tj. świąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci, które odbędą się w holu MCK PGE Giganty Mocy, iluminacja choinki czy też wizyta Świętego Mikołaja.

Zapraszamy.

 

Organizator

Miasto Bełchatów