MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach ozdób bożonarodzeniowych, które odbędą się 3 oraz 10 grudnia, w godzinach 15:00 – 17:00, w pracowni ceramicznej MCK Grocholice.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do Nas wielkimi krokami, dlatego warto zadbać o dekoracje, które wprowadzą do naszego domu świąteczny klimat. Ozdoby wykonane własnoręcznie nie tylko są unikatowe i pięknie przystroją nasz dom, lecz także są świetnym pomysłem na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.

Podczas warsztatów w pracowni ceramicznej uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własnoręcznie ozdoby i dekoracje bożonarodzeniowe po okiem instruktor Alicji Przydrygi. Podczas dwóch dni warsztatów, gliniane prace zostaną wypalone w piecu ceramicznym, a następnie zeszkliwione i udekorowane.

Bilety za 2-dniowe warsztaty w cenie 40zł/os dostępne w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży on-line.

Organizator

Miasto Bełchatów