MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bałwankowa kraina

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na mikołajkowy spektakl pt. Bałwankowa kraina", który odbędzie się 6 grudnia w sali teatralno-widowiskowej o godzinie 17:30.

Czekać będzie na Was ciepła, pełna humoru i piosenek zimowa bajka dla dzieci z elementami edukacji ekologicznej pt. "Bałwankowa kraina". Swoją obecność zapowiedział także Święty Mikołaj.

Opis fabuły:

W Bałwankowej Krainie, dzięki działalności bałwanków wszystkie drzewa są pod ścisłą ochroną. Zła Dziura Ozonowa chce przerwać tę sielankę i wysyła z misją Zadymiacza, którego celem jest wycięcie wszystkich drzew na planecie. Jego szyki może pokrzyżować jedynie dzielny Bałwanek Joguś, który z pomocą zgromadzonych na widowni dzieci ma szansę ocalić klimat na Ziemi.

 

Występują:

Anna Wdowiak

Witold Łuczyński

Włodzimierz Wdowiak

Maria Gudejko/Ewa Sonnenburg

 

Bilety w cenie 15zł dostępne w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży on-line.

 

Organizator

Miasto Bełchatów