MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Podwieczorek z gwiazdą

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, które odbędzie się 10 grudnia br. o godzinie 19:00.

W ramach grudniowego spotkania ugościmy znanych muzyków - Janusza Tylmana i Czesława Majewskiego, którzy występowali w znanym programie Telewizji Polskiej - „Śpiewające fortepiany”.

Artyści opowiedzą o kulisach powstawania odcinków popularnego programu, w którym brali udział jako pianiści dwóch rywalizujących ze sobą drużyn. Panowie nie tylko wystąpią w swoich czarno-białych garniturach, lecz także przywiozą ze sobą swoje fortepiany, aby scena wyglądała podobnie jak w programie telewizyjnym, który był emitowany w latach 2001-2005. Podczas spotkanie nie zabraknie utworów wykonanych przez gości oraz wspólnego śpiewania z widzami, aby mogli poczuć się jak w programie na żywo.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz - Leszek Bonar- komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź, który równolegle od 30 lat udziela się jako prowadzący.

Bilety w cenie 15zł dostępne w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży on-line.

 

Organizator

Miasto Bełchatów