MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Andrzeja Piasecznego

W związku z wprowadzonymi nowymi zasadami bezpieczeństwa przy realizacji imprez podczas trwania pandemii koronowirusa, do dyspozycji publiczności na salach koncertowych jest jedynie 50 proc. dostępnych miejsc. Dlatego jesteśmy zobowiązani do podziału publiczności w następującej konfiguracji:

godz. 18 - bilety zakupione w kasie Miejskiego Centrum Kultury 
godz. 20 - bilety zakupione na portalu kupbilecik.pl

 

Szanowni Państwo:
W trosce o Wasze bezpieczeństwo, wspólnie z Andrzejem Piasecznym podjęliśmy decyzję o zmianie terminu koncertu  w Miejskim Centrum Kultury Giganty Mocy Bełchatów! Planowany termin  koncertu 20 kwietnia 2020 r. godz.18.00, dla wspólnego komfortu zostaje przeniesiony na dzień  21 października 2020 r. godz. 18.00
Wszystkie bilety zachowują ważność !

 

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert akustyczny Andrzeja Piasecznego, który odbędzie się 20 kwietnia 2020r. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Artysta podczas koncertu zaprezentuje akustyczne wersje swoich największych przebojów.

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, który na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 27 lat. "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Imię deszczu", "Chodź, przytul, przebacz", oraz "Śniadanie do łóżka" - to tylko niektóre z wielkich przebojów, za które publiczność go pokochała. Dobrą passę komercyjnych sukcesów podtrzymała płyta "Piasek" z singlowymi przebojami "Mocniej" i "Jeszcze bliżej". Płyta "Spis rzeczy ulubionych", nagrans wspólnie z Sewerynem Krajewskim byłs najchętniej kupowaną płytą w 2010 roku.

Jest laureatem prestiżowych nagród: Telekamery, Super Jedynek, Eska  Music Awards  i Bursztynowego Słowika. Reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Spełnia się także w roli jurora w popularnym programie "The Voice of Poland". W siódmym sezonie widowiska, jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.

Bądźcie z nami zapraszamy!

Bilety w cenie 110 zł (Sektor I), 100 zł (Sektor II), 90 zł (Balkon) dostępne w kasie MCK PGE Gigantów Mocy

Organizator

Miasto Bełchatów