MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Jest takie miejsce ... STREFA KOBIET

"Kiedy tam wchodzisz masz błogie wrażenie, jakby czas zwolnił. To miejsce, w którym możesz skupić się wyłącznie na sobie i własnych potrzebach. Spędzisz tam kreatywnie czas, nauczysz się nowych rzeczy, rozwiniesz swoje pasje, odkryjesz uśpione talenty, poznasz inne kobiety.  Jest to miejsce, w którym zawsze będziesz czuła się bezpiecznie, akceptowana, zrozumiana. Odetniesz się od stresów dnia codziennego, obowiązków, zgiełku, telewizji…"

Tak napisano o Strefie Kobiet w lokalnym czasopiśmie „ Babski Bełchatów”

Jeśli czujesz, że masz potrzebę rozwijać się artystycznie ( i nie potrzebujesz posiadać wielkich zdolności manualnych) oraz pragniesz zadbać  o swój rozwój osobowości to Strefa Kobiet jest dla Ciebie. W tym roku nasze zajęcia poszerzymy o zajęcia arteterapii. Nie zabraknie też wrażeń z podróży, gdyż raz w m-cu uczestniczymy w Klubie Podróżnika. Ogniska, spotkania, warsztaty, wzajemna wymiana różnorodnych doświadczeń to bogactwo Strefy. To miejsce jest niezwykłe, gdyż tworzą je niezwykle ciepłe, wrażliwe i otwarte na drugiego człowieka kobiety.

Czekamy na Ciebie w każdy czwartek o godz. 18:00 w sali plastycznej MCK PGE Giganty Mocy.

Zajęcia są bezpłatne, jednak prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 44 635 19 16.

Zajęcia prowadzi Agnieszka Bielska.

Organizator

Miasto Bełchatów