MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Podróżnika - Rosja

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 17 października o godzinie 18:00, w Sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Podczas tego spotkania prelegent – Aleksandra Sędor - opowie o swojej wyprawie do Rosji.

Dzięki chęci odkrywania i poznawania nowych miejsc Pani Aleksandra na swojej liście odhaczyła już sporo krajów. Wiele miejsc odwiedziła z plecakiem - samodzielnie organizując wyprawy, a część podczas wyjazdów zorganizowanych. Podróże łączy z innym hobby - geocatchingiem, który potrafi zaprowadzić do wielu niezwykłych i nieznanych miejsc.

 „Zamiłowanie do podróży zaszczepili we mnie moi Rodzice, którzy zabierali mnie i mojego brata maluchem do Jugosławii czy na Węgry. Nauczyli mnie „nieoczywistego” podróżowania – zejścia z utartych szlaków i tego, że uśmiech i otwartość do ludzi pomaga rozwiązać niespodziewane problemy podczas podróży.” – mówi Pani Aleksandra.

Organizator

Miasto Bełchatów