MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

,,Orientalny koniec lata"

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na ,,Orientalny koniec lata”, który odbędzie się 31 sierpnia – 1 września 2019r. przy Muzeum Regionalnym.

Podczas miejskiej imprezy mieszkańcy Bełchatowa będą mogli posłuchać koncertów, wziąć udział w treningu jogi, a także spróbować przysmaków kuchni orientalnej.

W sobotę od godz. 16 najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach i zabawach. Nie zabraknie również dobrej muzyki ponieważ na scenie będą się prezentować miejscy stypendyści. Zaśpiewa zespół A’Vista, Weronika Kępa, Oliwia Tomecka oraz Amelia Biniecka i Oliwia Czerwińska. Wspólny trening jogi zaplanowany jest na godz. 18.  Poprowadzą go Marta Bluszcz-Stępnik i Katarzyna Bluszcz.

W parku będzie rozstawiona także strefa gastronomiczna. Pojawią się w niej stoiska i specjalne namioty, w których serwowane będą przysmaki kuchni orientalnej. Spróbować będzie można m.in. dań perskich, tajskich, wietnamskich, a także tureckich, indyjskich i gruzińskich. 

W sobotę strefa gastronomiczna będzie czynna o godz. 12 do 20, a drugiego dnia – w niedzielę, 1 września, od godz. 12 do 18.

Zapraszamy.

Organizator

Miasto Bełchatów