MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bardzo Młoda Kultura

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza animatorów kultury, edukatorów i osoby zainteresowane szeroko rozumianą edukacją kulturalną na regionalne spotkanie informacyjno-sieciujące inaugurujące Program "Bardzo Młoda Kultura 2019 – 2021”. Spotkanie odbędzie się 9 września 2019r. w sali koncertowej MCK Bełchatów w godzinach dopołudniowych.

BMK to wieloletni Program wspierania edukacji kulturowej dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury. Strategicznym celem projektu jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej w Polsce poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury.

Miejskie Centrum Kultury zostało partnerem projektu i podpisało porozumienie z regionalnym operatorem akcji, którym jest Łódzki Dom Kultury.

Program przebiegać będzie wieloetapowo, a zapoczątkuje go organizacja spotkań informacyjno-sieciujących w regionie, na których zaprezentowane zostaną założenia BMK. W Bełchatowie Program wystartuje 9 września br., a do udziału w spotkaniu inauguracyjnym zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Kolejny etap projektu stanowić będą spotkania szkoleniowo-warsztatowe, podczas których uczestnicy nabędą umiejętności pisania aplikacji konkursowej oraz zarządzania projektem. Poznają oni również regulamin konkursu grantowego, którego ogłoszenie nastąpi w dniu 2.09.2019r.  W naszej placówce warsztaty szkoleniowe odbędą się 16 września br.

Więcej informacji o spotkaniach już wkrótce, a osoby zainteresowane udziałem w projekcie, mające dodatkowe pytania, mogą skontaktować się z Koordynatorem Projektu w MCK Bełchatów pod numerem telefonu 44 635 19 17.

Wstęp: wolny!

Więcej informacji o samym projekcie "Bardzo Młoda Kultura 2019-2021” znaleźć można będzie po 9 sierpnia br. na oficjalnej stronie Programu: www.bmklodzkie.pl.

Program Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 dofinansowany jest ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Organizator

Miasto Bełchatów