MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakle Teatr Polska w MCK

Już jesienią w Miejskim Domu Kultury w Bełchatowie na sali teatralno-widowiskowej widzowie będą mieli okazję zobaczyć pięć wyjątkowych spektakli w ramach programu Teatr Polska.
 
Czym jest TEATR POLSKA?
Jest to ogólnopolski program popularyzujący teatr i pozwalający zaprezentować jego różnorodne oblicze. Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwienie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W ramach programu teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji spektakli w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego.
TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
Podczas tegorocznej 11. edycji TEATR POLSKA, na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie zobaczymy wyjątkowe spektakle:
 
▪️ 28.09.2019r., godz: 17:00 - ,,Pomelo jest zakochany... w żabie, deszczu i nie tylko", reż. Ewa Maria Wolska, Teatr FRAKTAL/Fundacja FRAKTAL
 
▪️ 6.10.2019r., godz: 18:00 - ,,Zrobie co zechce", reż. Maciej Adamczyk i Katarzyna Pawłowska, Stowarzyszenie Artystyczne "Porywacze Ciał & CO."
 
▪️ 12.10.2019r., godz: 18:00 - ,,Don Kichot", reż. Konrad Dworakowski, Grupa Coincidentia/Teatr Pinokio w Łodzi
 
▪️ 20.10.2019r., godz: 18:00 - ,,Trzy ćwierci do śmierci" reż. Karolina Martin/Mateusz Smaczny, Poznańska Fundacja Artystyczna
 
▪️ 29.10.2019r. godz: 19:00 - ,,Lorem Ipsum" reż. Paweł Urbanowicz,
Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze”
 
Bezpłatne wejściówki są dostępne do pobrania w kasie Miejskiego Centrum Kultury  
Ilość miejsc na sali jest ograniczona, dlatego wejście na spektakl będzie możliwe tylko po odbiorze biletu-wejściówki.
 
Więcej informacji o spektaklach tutaj.
 

Organizator

Miasto Bełchatów