MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Podwieczorek z gwiazdą" - nowy termin wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie informuje, iż spotkanie z cyklu "Podwieczorek z gwiazdą", którego termin uległ zmianie, odbędzie się 23 września 2019r. o godzinie 19:00.

„Podwieczorek  z gwiazdą”, autorski program dziennikarza i prezentera Leszka Bonara, wkracza do oferty Miejskiego Centrum Kultury. W ramach tego cyklicznego wydarzenia, raz w miesiącu, będziemy spotykać się ze znanymi i cenionymi postaciami polskiej sceny artystycznej.  Jest to nowa propozycja dla bełchatowian, którzy dość rzadko miewają okazję bezpośredniego kontaktu ze swoimi ulubionymi gwiazdami polskiej estrady. W ramach spotkań, w komfortowej atmosferze sali teatralno-widowiskowej, będziemy mogli z nimi porozmawiać, posłuchać, wspólnie się pośmiać, a może nawet wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Na początek, w ramach wrześniowego spotkania z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, ugościmy wyjątkowo lubianego aktora polskiej sceny teatralnej i filmowej – Artura Barcisia, który największą popularność zyskał w latach 80. Wtedy też zagrał swoje najważniejsze role. Jest to aktor wszechstronny. Tworzy doskonałe kreacje w dramatach, ale sprawdza się również w komediach, czego dowodem są jego role w popularnych serialach "Miodowe lata", czy „Ranczo”, które na pewno każdy z nas oglądał.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz - Leszek Bonar- komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź, który równolegle od 30 lat udziela się jako prowadzący.

Bilety można zakupić w kasach Miejskiego Centrum Kultury a także w systemie sprzedaży online.

 

Organizator

Miasto Bełchatów