Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl "Dawno temu gdzieś" w wyk. grupy BAT-PKP

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy spektakl pt. "Dawno temu gdzieś, który odbędzie się dnia 08.06.2019, o godzinie 17:00, na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. Będzie to już trzeci w tym sezonie spektakl opracowany przez bełchatowską grupę teatralną BAT-PKP. 

Dawno temu, gdzieś istniała prawdopodobnie kraina, w której mieszkańcy stwarzali sobie i innym absurdalne kłopoty i konflikty. Gdzie król wydając groteskowe prawa, doprowadził do upadku państwa. Gdzie naukowcy nie są w stanie znaleźć rozwiązania żadnego problemu. To w tej tajemniczej krainie ludzie poszukują swej tożsamości, gubiąc się w abstrakcyjnej rzeczywistości. Ich losy skłaniają do pytań o sens ludzkiej egzystencji,  do refleksji nad przemijaniem czasu i wpływu świata zewnętrznego na postrzeganie człowieka - o tym właśnie opowiada najnowszy projekt teatralny młodzieżowej grupy teatralnej BAT –PKP. 

Reżyseria: Katarzyna Pawłowska
Muzyka: Jakub Roczek
Scenografia: Monika Bartłomiejczyk, Dorota Wach, Alicja Kowalska

Bielty w cenie 10zł do nabycia w kasach MCK oraz w naszym systemie sprzedaży on-line

Sponsorem grupy teatralnej BAT-PKP jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji WOD.-KAN. Sp. z o. o.

Organizator

Miasto Bełchatów