MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2018/2019

Kolejny, już trzynasty z rzędu, rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku niebawem dobiegnie końca. Z tej okazji, 29 maja 2019, na sali teatralno-widowiskowej MCK, odbędzie się uroczyste zakończenie, połączone z podsumowaniem całorocznej aktywności Uniwersytetu.

Działający przy Miejskim Centrum Kultury UTW z roku na rok zrzesza coraz liczniejszą grupę słuchaczy - obecnie liczy ich aż 311. Oferta Uniwersytetu poszerzana jest każdego roku, w oparciu o zapotrzebowanie samych członków. Teraz, po intensywnych miesiącach nauki, przychodzi pora na kilka miesięcy zasłużonego odpoczynku.

W ramach uroczystego podsumowania roku akademickiego, na scenie sali teatralno-widowiskowej zaprezentują się: chór ,,PASJONATA” oraz grupa taneczna ,,SUPER STARS", w skład których wchodzą członkowie UTW.  Zarówno chór, jak i grupa „SUPER STARS” są wizytówkami artystycznymi naszego bełchatowskiego Uniwersytetu. Obie te grupy reprezentują   Miejskie Centrum Kultury w ramach wydarzeń zewnętrznych, biorąc udział w licznych inicjatywach organizowanych w mieście i powiecie oraz włączając się aktywnie w działania międzypokoleniowe.

Na zakończenie Roku Akademickiego zapraszamy Słuchaczy wraz z osobami towarzyszącymi.

Organizator

Miasto Bełchatów