Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa fotografii Magdaleny Drac-Tratoń

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne wraz z Miejskim Centrum Kulktury zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Magdaleny Drac-Tratoń, który odbędzie się 10 maja 2019, o godzinie 18:00, w Galerii "Na piętrze" obiektu MCK PGE Giganty Mocy.

Magdalena Drac-Tatoń jest założycielką firmy Megmar, tworzącej nowoczesne technologie  dla różnych sektorów przemysłowych. Z wykształcenia chemik, ukończyła prestiżową Akademię Łomonosowa w Moskwie. Przy projektowaniu i wdrażaniu swoich produktów zwraca szczególną uwagę na innowacyjność rozwiązań, ekologię i ochronę środowiska. Łączy działalność prowadzonej przez siebie firmy z realizacją inicjatyw charytatywnych oraz sportowych. Ceni ciekawą literaturę, muzykę i teatr. 

Wśród jej zainteresowań znajdują się także sztuki wizualne, w szczególności fotografia - urodę otaczającego ją świata stara się uchwycić w obiektywie aparatu.  Odnajduje siebie w podróży i fotografii podróżniczej,  w której chce się dzielić energią, a także historią danego miejsca. 

Spotkania z pasjonatami z Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego stanowią cenną motywację do rozwijania tych zamiłowań.

Otwarciu wystawy fotograficznej Magdaleny Drac-Tatoń towarzyszyć będzie mini koncert Leny i Mikołaja Lasotów. Muzycy są rodzeństwem pochodzącym z Bełchatowa. To absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Bełchatowie, Lena w klasie skrzypiec, Mikołaj w klasie fortepianu.

Wykonają następujące utwory:

– Kortez – „Hey Wy”
– Lady Gaga i Bradley Cooper „Narodziny Gwiazdy”
– Adele – „Skyfall”.

Zapraszamy!

Organizator

Miasto Bełchatów