Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl "W rytmie tanga"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl „W rytmie tanga”, w wykonaniu grupy BAT-PKP, który odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

 „W rytmie tanga” to opowieść o tańcu, który od zawsze budził ogromne emocje. Tango to nie tylko taniec. Czym zatem jest? - stylem życia, metafizyką i psychologią.  Wszystkimi emocjami i stanami, jakich doświadczamy w życiu. Znajdziemy w nim miłość, rozpacz, nienawiść i pożądanie, smutek i żar, życie i śmierć. A to wszystko wytańczą dla nas na scenie sali teatralmo-widowiskowej młodziutcy aktorzy grupy teatralnej BAT – PKP, dla których przygotowanie spektaklu było zarówno wielką przygodą, jak i nie lada wyzwaniem.  Nasi młodzi adepci sztuki aktorskiej mierzyli się z trudną techniką tanga pracując od miesięcy pod okiem znanych choreografów.  

Spektakl „W rytmie tanga” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem bełchatowskiej publiczności podczas swojej marcowej premiery. Dlatego też,  z myslą o tych, którym nie udało się go obejrzeć, zostanie zaprezentowany ponownie w najbliższą niedzielę.

Choreograf I – Michał Skawiński
Choreograf II – Weronika Olczak
Scenariusz i reżyseria - Katarzyna Pawłowska
Kostiumy – Elżbieta Makagon
Scenografia – Monika Bartłomiejczyk

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz oraz poprzez Internetowy System Sprzedaży.

Organizator

Miasto Bełchatów