MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Sobota na szpilkach

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną edycję "Soboty na szpilkach" - wyjątkowego wydarzenia dedykowanego wszystkim kobietom, które odbędzie się 18 maja o godzinie 17:30, na sali kinowej.
 
Spotkania z cyklu "Sobota na szpilkach" od lat cieszą sie ogromnym zainteresowaniem pań w naszym mieście. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to jedno z niewielu wydarzeń w bełchatowskim kalendarzu poświęconych w całości kobietom, ich potrzebom, problemom, zdrowiu i urodzie. Jest to swego rodzaju nieoficjalne święto kobiet i kobiecości, którą możemy wspólnie celebrować i rozwijać.
 
Podczas majowej odsłony "Soboty na szpilkach" gościć będziemy wyjątkową Kobietę - Panią Ewę Wojdyłło, sławną doktor psychologii, psychoterapeutkę, publicystkę i autorkę książek, m.in. Sekrety kobiet, Podnieś głowę, W zgodzie ze sobą, Buty szczęścia, Bo jesteś człowiekiem: żyć z depresją, ale nie w depresji. Pani Ewa jest także autorką podyplomowego programu dot. coachingu zdrowia w Collegium civitas, zaś w Fundacji Batorego kieruje szkoleniem specjalistów leczenia uzależnień w Europie Wschodniej i Azji Centralnej. Aktywnie działa w Kongresie Kobiet. Jest wykładowczynią uniwersytetów SWPS w Strefie Psyche oraz laureatka Medalu św. Jerzego, Nagrody Teofrasta oraz wyróżnień państwowych.
 
O godzinie 17:30, na sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury nasz wyjątkowy gość wystąpi z wykładem pt.  "TRUDNI  LUDZIE W NASZYM ŻYCIU". Do wysłuchania wykładu zapraszamy wszystkie Panie, zainteresowane problemem relacji interpersonalnych.
 
Koszt uczestnictwa w wykładzie: 25 zł. Bilety do nabycia online TUTAJ lub w kasach MCK Bełchatów.  
 
 

Organizator

Miasto Bełchatów