Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Trwają zgłoszenia do Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie wraz z Łódzkim Domem Kultury, zapraszają do udziału w przesłuchaniach eliminacyjnych do VI Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE. Bełchatowskie eliminacje odbędą się 29 marca.

Po raz kolejny, Miejskie Centrum Kultury stanie się jedną z aren konkursu, którego celem jest wyłonienie najlepszych amatorskich zespołów muzycznych z całej Polski.
Aby zdobyć szansę na zaprezentowanie się podczas regionalnych eliminacji, a następnie dołączenia do finałowego składu Festiwalu, należy zgłosić swój zespół/projekt muzyczny do 5 marca.

Warunkiem udziału w Festiwalu jest przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia (do pobrania poniżej), ridera technicznego oraz nagrań 2 utworów (w formie mp3 lub CD audio). Zespoły do udziału w II etapie kwalifikuje Rada Artystyczna.

Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej na skrzynkę mailową na adres rockowanie@ldk.lodz.pl lub w formie pisemnej na adres: Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź z dopiskiem „Rockowanie”.
----

ROCKOWANIE to przepustka do muzycznej pierwszej ligi dla wszystkim niepokornych dusz, kipiących od energii osobowości oraz muzycznych artystów. ROCKOWANIE to coroczna, wiosenna jaskółka, która zwiastuje wstrząs na rockowym rynku muzycznym.
Nie czekaj, zgłoś się jeszcze dzisiaj!

Regulamin, Karty Zgłoszeń oraz szczegółowe informacje do pobrania poniżej.

Regulamin i Karta Zgłoszenia

Organizator

Miasto Bełchatów