Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Koziołek Matołek i jego przygody" - spektakl dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl dla dzieci, pt. "Koziołek Matołek i jego przygody", w wykonaniu teatru Prym Art. Spektakl odbędzie się 24 lutego o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

„W Pacanowie kozy kują
więc Koziołek, mądra głowa,
błąka się po całym świecie,
aby dojść do.. Bełchatowa!”

A dokładniej, do Miejskiego Centrum Kultury! To tam, uwielbiana przez wszystkie dzieci sympatyczna postać, zaprosi najmłodszych do wspólnej przygody.
Oparty na motywach kultowej książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentowicza spektakl, to połączenie teatru i musicalu, gdzie zabawne perypetie bohaterów oraz nietuzinkowa scenografia przenoszą dzieci i dorosłych do magicznego świata baśni.
Wraz z uroczym Koziołkiem Matołkiem, publiczność zwiedzi różne zakamarki świata, powalczy samurajskim mieczem, odkryje słowne łamigłówki i pozna afrykańskie piosenki

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz poprzez Internetowy System Sprzedaży.

----
MASZ BILET NA TO WYDARZENIE? 
​Pobierz karnet w kasie, przybijaj pieczątki i zgarnij NAGRODY! Szczegoły konkursu jubileuszowego "Przybij piątkę na 5-lecie" TUTAJ

Organizator

Miasto Bełchatów