Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa Pracowni Modelarskiej

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę uczestników Pracowni Modelarskiej, którą będzie można oglądać od 5 lutego, w Galerii MCK.

Przekraczając próg Galerii, przeniesiemy się do miniaturowego świata pojazdów, które w rzeczywistości nie zmieściłyby się nawet na największym holu naszego budynku. Jednostki latające oraz pływające, misternie złożone na kolejnych spotkaniach Pracowni, będą głównym tematem nadchodzącej wystawy.

Wystawę będzie można oglądać do 24 lutego.

Pracownia Modelarska
Warsztaty modelarskie to niepowtarzalna okazja do tego, aby stworzyć swój własny model samolotu, który wzbije się w powietrze oraz jednostkę pływającą, która będzie mogła wyruszyć w rejs! Modele stworzone podczas warsztatów modelarskich biorą udział w konkursach oraz wystawach.
Są już pierwsze sukcesy! Podczas Mistrzostw Świata Modeli Pływających, które odbyły się w Bełchatowie, zespół z naszego miasta zdobył główną nagrodę! Bełchatowianie posiadają też Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Europy.

Organizator

Miasto Bełchatów