Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Funny Balls Show” - interaktywne widowisko balonowe

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na interaktywne widowisko balonowe „Funny Balls Show”, które odbędzie się 30 marca o godzinie 13:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące kolorowych balonów?

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!
W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.

Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym będzie można zobaczyć ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach! Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Bilety do nabycia online TUTAJ: https://bit.ly/2WbGvWE

Organizator

Miasto Bełchatów