Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wieczór komedii w kinie KULTURA

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wieczór komedii, który odbędzie się 25 stycznia o godzinie 19:15, w kinie KULTURA.
Na ekranie zobaczymy filmy: „Gentleman z rewolwerem” oraz „Heavy trip”.

Lato, zima, słońce, śnieg, mróz.. – na śmiech jest zawsze dobra pora! A śmiechu i dobrej rozrywki z pewnością nie zabraknie podczas wieczoru komedii w Kinie KULTURA. Startujemy o godzinie 19:15, filmem „Gentleman z rewolwerem”. Na ekranie zobaczymy, Roberta Redforda w jego ostatniej roli!
Następnie, o godzinie 21:00, przedpremierowo wyruszymy w podróż z zespołem Impaled Rektum – bohaterami filmu „Heavy trip” – i spróbujemy dotrzeć z nimi na festiwal metalowy w Norwegii.

Bilety w cenie 10 zł (Gentelman z rewolwerem) oraz 12 zł (Heavy trip) do nabycia w kasie kina KULTURA oraz poprzez Internetowy System Sprzedaży.


Opisy filmów:

"Gentelman z rewolwerem"

Historia najbardziej czarującego złodzieja w historii, który nawet rabując banki nigdy nie zapominał o byciu prawdziwym gentlemanem.
To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później.

Heavy trip”
Turo ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Zanim jednak dojdzie do pierwszego w ich życiu występu przed publicznością czekają ich przygody z fińską policją, norweską armią i osławioną jednostką "Delta".

Organizator

Miasto Bełchatów