Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Stare Dobre Małżeństwo - koncert

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się 8 listopada o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Najnowsza płyta SDM zatytułowana „Blizny czasu”, jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Bilety w cenie 90 zł (Sektor I i II) oraz 80 zł (Balkon) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

Organizatorem koncertu jest Kultura z Klasą Agencja PR Sp. z o.o.

Organizator

Miasto Bełchatów