Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Podróżnika - Meksyk

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 18 października o godzinie 18:00, w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Tematem spotkania będzie Meksyk!

Meksyk to nie tylko tequila, tortilla, sombrero i piękne plaże w Cancun. To również niezwykłe obchody Día de Muertos, serdeczni mieszkańcy, tajemnicze miasta Majów, nowoczesne metropolie, cenoty oraz rajskie miejsca. O Meksyku opowie K. Bielejec, która w Ameryce Środkowej spędziła 6 tygodni, zostawiając tam swoje serce. Jak sama przyznaje: „Meksyk zachwyca różnorodnością, smakami i kolorami. Nie sposób się tam nudzić, a każda kolejna atrakcja zaskakuje bardziej, niż poprzednia”.
Podczas Klubu Podróżnika, nasz gość przedstawi swoje ulubione zakątki tego kraju, opowie o wyjątkowo radosnym Święcie Zmarłych oraz doradzi jak zorganizować podróż do Meksyku na własną rękę.

K. Bielejec – z wykształcenia PR-owiec, z zamiłowania podróżniczka. Prowadzi pełnego słońca i optymizmu bloga Gadulec (http://gadulec.me/). Niedawno wróciła z 7-miesięcznej wyprawy po Ameryce Środkowej oraz Kanadzie. Uwielbia tajską kuchnię, latynoski temperament i taniec.

Organizator

Miasto Bełchatów