MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

RODO

Szanowny Internauto,

Dopełniając wynikającego z przepisów RODO obowiązku informacyjnego, chcielibyśmy poinformować, że:

1. Jeśli wyraziłeś zainteresowanie otrzymywaniem informacji o najnowszej ofercie / usługach Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie warto byś wiedział, że administratorem Twoich danych osobowych jest Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie (zwane dalej: MCK Bełchatów) z siedzibą w Bełchatowie, pl. Narutowicza 1A, 97-400 Bełchatów, e-mail: mck@mckbelchatow.pl. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Twoich danych osobowych.

2. Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych w MCK Bełchatów: katarzyna.lesniak@mckbelchatow.pl. Z Inspektorem ochrony danych osobowych Panią Katarzyną Leśniak można kontaktować się korespondencyjnie pisząc na adres administratora, bądź telefonicznie pod numerem: 44 / 635 00 48 lub osobiście w dni robocze od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy: pl. Narutowicza 1A, Bełchatów w godz. 7.00 do 15.00. 

3. Dane zbierane są w celu przesyłania newslettera biznesowego oraz informacji o produktach MCK Bełchatów, a podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest: zgoda, realizacja zadań własnych MCK wynikających z Statutu MCK i ustawy o działalności instytucji kultury, ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

4. Powinieneś wiedzieć, że przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przesyłania newslettera biznesowego.

6. Twoje dane zostaną udostępnione wyłącznie Procesorowi danych przetwarzającemu dane w związku ze zleconą przez nas usługą e-mailingu, oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby podmioty z nami współpracujące w sposób rzetelny i zgodny z prawem chroniły Twoje dane osobowe, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

7. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. 

8. Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

9. Masz także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Korzystasz z usług, obowiązuje do jej odwołania. 

10. Jeśli zapisałeś się na newsletter Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie, dokonując zakupu lub rezerwacji na stronie: bilety.mckbelchatow.pl w każdej chwili możesz zrezygnować z naszego newslettera, przesyłając rezygnację mailowo na adres: katarzyna.lesniak@mckbelchatow.pl

Klauzula Informacyjna

Organizator

Miasto Bełchatów