Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Papier w roli głównej” - konkurs plastyczny

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ogłasza konkurs plastyczny, z cyklu: „Papier w roli głównej”, pt. „ Loty i nieloty”. Konkurs adresowany do uczniów szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych z terenu miasta Bełchatowa.

Niech inspiracją do Waszych prac będą ptaki – te znane, mieszkające blisko Was; te bardziej egzotyczne, zamieszkujące odległe zakątki Ziemi oraz takie, które zamieszkują tylko w Waszej wyobraźni!

Forma: półpłaska typu płaskorzeźba (format do A2), lub przestrzenna
Materiały: papier różnego rodzaju faktury, kształtu, grubości, koloru oraz klej /nie dopuszczamy prac malowanych, kolorystyka uzyskana poprzez zastosowanie np. zadrukowanych czernią lub kolorem gazet, ulotek, plakatów itp. (stelaż może być z innego materiału, niewidoczny), prace muszą być lekkie, dobrze wysuszone, z możliwością postawienia lub zawieszenia.

Prace należy dostarczyć do godz. 16:00, do sekretariatu Miejskiego Centrum Kultury (pl. Narutowicza 1a), w nieprzekraczalnym terminie do 26 października 2018r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród, połączone z otwarciem wystawy nastąpi 8.11. 2018r. o godzinie 17:00, w Galerii MCK.

 

Sponsorem nagród w konkursie jest EKO-REGION

Regulamin Konkursu

Organizator

Miasto Bełchatów