MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„W krainie Baśni” - konkurs plastyczny

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ogłasza rodzinny konkurs plastyczny, z cyklu
„W krainie Baśni”, którego tegoroczny tematem to: „ Dzielny, odważny, niepokonany - np. Rycerz”. Konkurs adresowany jest do bełchatowskich 4, 5 oraz 6 – cio latków oraz ich rodzin.

Warunki uczestnictwa w konkursie

1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 4- 6 lat
2. Prace powinny być wykonane głównie przez dzieci z pomocą rodziców, rodzeństwa
3. Forma płaska (format A3 lub A4) lub przestrzenna (wysokość do 20cm, podstawa nie większa niż format A4), z uwzględnieniem różnych technik plastycznych
4. Temat pracy- postać osobowości rycerskiej, odważnej, niepokonanej (nie koniecznie rycerza) z dowolnej bajki przeczytanej, obejrzanej w teatrze lub kinie
5. Technika prac- dowolna z użyciem dowolnych materiałów plastycznych (prace wykonane z nietrwałych, kruchych, obsypujących się i niedosuszonych materiałów nie będą oceniane)
6. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną pracę
7. Placówka może nadesłać najwyżej 10 prac z każdej grupy wiekowej (10 prac z grupy 4-latków, 10 prac z grupy 5-latków i 10 prac z grupy 6-latków). Prosimy o wstępną weryfikację prac w każdej placówce oraz nadsyłanie wyżej wymienionej ilości prac
8. Warunkiem udziału w konkursie jest dołączenie do zgłaszanej pracy wypełnionego i podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego formularza zgłoszeniowego-oświadczenia stanowiącego załącznik Nr 1 do Regulaminu.
9. Prace należy dostarczyć do godz. 16:00, do sekretariatu Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie, pl. Narutowicza 1a, w nieprzekraczalnym terminie do 05 października 2018r.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, połączone z otwarciem wystawy nastąpi 18.października o godzinie 17:00, na dolnym holu MCK PGE Gigantów Mocy.

Pełny Regulamin do pobrania poniżej.

Regulamin

Organizator

Miasto Bełchatów