Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Dzień Otwarty MCK

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Dzień Otwarty MCK, który odbędzie się już 8 września, w godzinach: 14 – 17. Na miejscu będzie można zapoznać się z nową ofertą MCK na nadchodzący sezon kulturalny, zapisać się na zajęcia oraz wziąć udział w licznych atrakcjach.

Jak co roku, Miejskie Centrum Kultury otwiera szeroko drzwi aby przyjąć wszystkich gości zainteresowanych jego działalnością. W tym roku, oprócz tradycyjnej prezentacji nowej oferty kulturalnej, na bełchatowian czekać będzie mnóstwo ciekawych atrakcji!
Na scenie plenerowej zaprezentują się grupy artystyczne MCK a wokół niej staną stoiska warsztatowe oraz prace uczestników całorocznych zajęć.

To nie wszystko! Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach animacyjnych a dla zwiedzających bezpłatnie udostępniona zostanie interaktywna Ekspozycja PGE Giganty Mocy. Wydarzenie zakończy przedpremierowy, familijny seans filmu „Lego Ninjago”, w kinie KULTURA (godzina: 17:00).

W przypadku niepogody, wydarzenie odbędzie się na dolnym holu MCK PGE Gigantów Mocy.

Wykaz limitu osób na poszczególne zajęcia MCK do pobrania poniżej.

Wykaz limitu osób na poszczególne zajęcia MCK

Organizator

Miasto Bełchatów