Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Rockowanie. Muzyczny dialog pokoleń” - trwają zapisy na warsztaty

Rusza kolejna edycja Festiwalu muzycznego ROCKOWANIE! W tym roku, Miejskie Centrum Kultury gościć będzie zespoły na warsztatach muzycznych. Trwają zapisy!

Festiwal Muzyczny ROCKOWANIE, powraca do Bełchatowa w nowej formule! W MCK odbędą się warsztaty, pn. „Rockowanie. Muzyczny dialog pokoleń”, które zakończy konkurs poświęcony twórczości Roberta Brylewskiego (Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael, Armia).
Ideą projektu jest podniesienie kwalifikacji muzycznych amatorów muzyków z regionu łódzkiego, poprzez realizację warsztatów, m.in. wokalnych i instrumentalnych.
Warsztaty w Bełchatowie, odbęda się 15.09, w czterech kategoriach: gitara, bas, perkusja oraz wokal.

Termin rejestracji zgłoszeń upływa 27.08.2018 r.
Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej na skrzynkę mailową na adres: rockowanie@ldk.lodz.pl, lub w formie pisemnej, na adres: Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź z dopiskiem „RockowaniegramyBrylewskiego”.

Zespoły zakwalifikowane na warsztaty lokalne, będą mogły wziąć udział w warsztatach mistrzowskich, organizowanych w Łodzi.
Szczegóły, Regulamin oraz Karta Zgłoszeń do pobrania poniżej.

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia

Organizator

Miasto Bełchatów