Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kino Na Leżakach - „Czym chata bogata”

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na seans filmowy pod chmurką! Pierwszy z zaplanowanych letnich pokazów, odbędzie się już 23 czerwca o godzinie 22:00, na placu za budynkiem MCK PGE Gigantaów Mocy.

Akcja “Kino na leżakach” to ogólnokrajowe przedsięwzięcie, które postanowiło połączyć miłość do kina z relaksem na plażowym leżaku. Po raz kolejny, filmowa atrakcja zawita do Bełchatowa!
Na inaugurację kina pod chmurką, bełchatowianie obejrzą film, pt. „Czym chata bogata” – przezabawną francuską komedię, bijącą rekordy popularności!
 
Opis filmu:
Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta, podczas telewizyjnego programu, promując swoją nową książkę "Czym chata bogata", nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje, czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do... wielkiego cygańskiego wesela.

Wstęp wolny.

Organizator

Miasto Bełchatów