Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Dzień Dziecka w MCK

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do siebie na Dzień Dziecka!
1 czerwca, na najmłodszych bełchatowian czekać będzie interaktywna ekspozycja PGE Giganty Mocy oraz filmowe seanse specjalne, w kinie KULTURA!

Jest taki dzień, którego dzieci wyczekują z niecierpliwością przez cały rok. Mowa oczywiście o Dniu Dziecka, który już 1 czerwca będzie obchodzony na całym Świecie! Jak co roku, Miejskie Centrum Kultury przygotowało kilka atrakcji.
Od godziny 16:00, w kinie KULTURA, na dzieci czekać będą najlepsze polskie animacje. Historie pełne marzeń, śmiechu, przygód i przyjaźni zostaną pokazane w bloku, pt. „Bajkowy Dzień Dziecka – Perły Polskiej animacji”. Następnie, na ekranie kina zobaczymy 3 część filmu Bella i Sebastian (17:30)

Dla tych co chcą bardziej aktywnie spędzić swój szczególny dzień, świetną atrakcję będzie wizyta w interaktywnej ekspozycji PGE Giganty Mocy, gdzie zabawa łączy się z nauką a tajemnice energii można doświadczyć samemu! Zwiedzanie będzie możliwe w godzinach: 9:00 – 18:00 a przed wejściem, dzieci otrzymają słodki poczęstunek.

Bilety na Ekspozycję PGE Giganty Mocy oraz do kina KULTURA dostępne są na stronie internetowej: https://bilety.mckbelchatow.pl

 

Organizator

Miasto Bełchatów