Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Filmowy Klub Seniora

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na seans w ramach Filmowego Klubu Seniora, który odbędzie się 16 maja o godzinie 16:30, w kinie KULTURA. Na ekranie zobaczymy film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Kameralny komediodramat „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” był jednym z największych filmowych przebojów 2016 roku. Dobry humor, świetne kreacje i odważny temat przyciągnęły tłumy widzów na całym świecie! W ramach powracającego po przerwie Filmowego Klubu Seniora, będzie można obejrzeć go w Bełchatowie, w promocyjnej cenie!

Opis filmu:
Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać.. .

Bilety w cenie 8 zł do na bycia w kasie kina KULTURA oraz internetowo: https://bit.ly/2Ih7HwM

Organizator

Miasto Bełchatów