Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Komediowy Wieczór Filmowy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wieczór komedii w kinie KULTURA, który odbędzie się 27 kwietnia, od godziny 19:30. Na ekranie dwie przezabawne komedie!

Humor jest dobry na wszystko! Na zły dzień, chwilową chandrę, ponurą pogodę czy skwaszoną minę. Ale można tez pośmiać się bez powodu - ot tak, po prostu! Dobra okazja do tego nadarzy się już 27 kwietnia, podczas Komediowego Wieczoru Filmowego. Na ekranie kina KULTURA zobaczymy dwa, przezabawne filmy – „Maż czy nie mąż” oraz „Pół na pół”.”.

„Mąż czy nie mąż” (19:30)
Szalony ślub, który miał zapobiec deportacji z kraju, ale zamiast tego wywołuje całą lawinę dwuznacznych sytuacji? Czego się nie robi dla najlepszych kumpli! Ekipa zwariowanych Francuzów znana polskiej widowni z komedii: „WSZYSTKO ZOSTANIE W RODZINIE” i „ALIBI.COM” powraca z najbardziej zakręconym filmem w karierze! Bohaterowie zostaną uwikłani w przezabawne sytuacje, z których nie wytłumaczą się już nigdy…

Pół na pół” (21:15)
Szalona francuska komedia, której bohaterowie świadomie decydują się na miłosny trójkąt. Sandrine, która po kilkunastu latach małżeństwa zostaje zdradzona przez Jeana nie chce zemsty, ale uczciwego układu z jedną zasadą: podzieli się mężem z jego kochanką po połowie. „Pół na pół” to losy pozornie dojrzałych bohaterów, którzy w rzeczywistości cały czas szukają miłości i zrozumienia. Czy romans, który wyszedł na jaw, pozwoli im spojrzeć na swoje związki na nowo?

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie kina KULTURA oraz internetowo: https://bilety.mckbelchatow.pl

 

Organizator

Miasto Bełchatów