Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

OPEN STAGE vol. 3 - koncert zespołu OBRASKI

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejną edycję najbardziej energetycznego, muzycznego wydarzenia w mieście! Podczas trzeciej odsłony koncertów z cyklu OPEN STAGE, na scenie zaprezentuje się zespół OBRASKI, który wystąpi dla bełchatowskiej publiczności już 20 kwietnia o godzinie 20:00, w sali koncertowej MCK. Wstęp wolny.

Poprzednie koncerty w ramach OPEN STAGE, pokazały, że muzyka gitarowa ma się w Bełchatowie znakomicie! Idąc za ciosem, MCK przygotowało kolejną, trzecią już edycję koncertów, promujących ciekawe, młode zespoły. Tym razem, rock'n'rollową oraz punkową zabawę rozkręci pochodzący z Bełchatowa zespół Obraski. Ze sceny usłyszymy dynamiczną mieszkankę rocka, metalu oraz punka.
Wstęp wolny.

Obraski:
Zespół powstał w roku 2002, i od tego czasu koncertuje na terenie całego kraju. Muzyka grupy określana jest jako mieszanka rocka metalu i punka. Poruszanie się po zróżnicowanych gatunkach muzycznych, nie pozwala nudzić się słuchaczowi, dostarczając mu brzmień zarówno dynamicznych jak i refleksyjnych. Inną mocną stroną Obrasków są dające do myślenia i poruszające istotne tematy teksty.

Skład:
Andrew – wokal, Kara – gitara, Fryta – gitara, Chaos – bass, Jimi – perkusja

OPEN STAGE – to cykliczne wydarzenie muzyczne, skierowane do młodych wykonawców oraz zespołów. Ideą Open Stage jest możliwość zaprezentowania się na profesjonalnie przygotowanej i nagłośnionej sali koncertowej. Wydarzenie nie ogranicza się do żadnych gatunków muzycznych. Warunkiem jest wykonywanie własnych utworów na żywo.

Organizator

Miasto Bełchatów