Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Podróżnika - "Białoruś"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 18:00, w sali koncertowej MCK. O Białorusi opowiedzą Ewa i Piotr Karweccy.

Cudze chwalicie, swego nie znacie” - ten popularny cytat, śmiało można użyć w odniesieniu do położonych za polską granicą Państw. A swojego najbliższego sąsiada warto poznać, tym bardziej, że taka relacja może okazać się wielkim odkryciem! Tak było w przypadku Ewy i Piotra Karweckich – podróżników, którzy odwiedzili Białoruś. Wizyta ta zaowocowała kolejnymi wyprawami, z których zrodziła się wielka fascynacja naszym wschodnim sąsiadem.
Podczas kwietniowego spotkania Klubu Podróżnika, Państwo Kaweccy opowiedzą co urzekło ich w Białorusi oraz jak wygląda jej nowożytna historia a także rozprawią się z powtarzanymi stereotypami na temat tego kraju.
Wstęp na spotkanie jest wolny.


Ewa i Piotr Karweccy - podróżnicze małżeństwo, od lat przemierzające świat swoim samochodem. Do tej pory zwiedzili już Europę, Azję, Afrykę, Bliski i Środkowy Wschód, Rosję, Iran, Syrię, Azerbejdżan, Mauretanię, Mali, Benin oraz Togo. Od wielu lat pasjonuje ich Białoruś.

Organizator

Miasto Bełchatów