Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Plastusiowy pamiętnik i plamy" - spektakl muzyczny dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wyjątkowy spektakl dla dzieci, pt. "Plastusiowy pamiętnik i plamy”, który odbędzie się 18 marca o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK Giganty Mocy.

Plastuś – sympatyczny ludzik o charakterystycznych, wielkich uszach, mieszkający w piórniku pierwszoklasistki Tosi. Któż z nas nie śledził w dzieciństwie przygód ulepionego z plasteliny bohatera książki Marii Konopnickiej i popularnego serialu telewizyjnego? Dla tych co jeszcze Plastusia nie znają – mamy niespodziankę! Najpopularniejszego plastelinowego ludzika oraz jego przyjaciół, będziecie mogli zobaczyć na scenie MCK Gigantów Mocy podczas muzycznego spektaklu dla dzieci, pt. "Plastusiowy pamiętnik i plamy”.

Plastuś zabierze Tosię do piórnikowego świata przyborów szkolnych, gdzie życie toczy się spokojnie od lekcji do lekcji. Sytuacja zmieni się diametralnie, wraz z pojawieniem się atramentowych plam, które pozostawił tajemniczy Jegomość. Plastuś wraz ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi postara się znaleźć winowajcę, który poplamił cały piórnik. Podróżując szlakiem atramentowych kleksów przybory szkolne z Plastusiem i Tosią na czele spróbują uratować swój piórnikowy dom. Czy uda im się dojść po granatowych plamach do celu? Jakie przygody czekają Plastusia i jego przyjaciół? Na te i inne pytania odpowiedzą Ci, którzy będą chcieli wraz z naszymi bohaterami przeżyć najbardziej zwariowaną przerwę szkolną. Niektórzy z Was przypomną
sobie czasy kiedy nasi dziadkowie i babcie nosili szkolne mundurki, a do pisania zamiast długopisów używali stalówek..

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MCK Gigantów Mocy oraz internetowo: https://goo.gl/cCvZzH

Organizator

Miasto Bełchatów