Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wieczór komedii w kinie KULTURA

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na komediowy wieczór filmowy, który odbędzie się już 26 stycznia, w kinie KULTURA.
Na ekranie ogromna dawka dobrego humoru!


Lato, zima, słońce, śnieg – na śmiech jest zawsze dobra pora! A śmiechu i dobrej rozrywki z pewnością nie zabraknie podczas wieczoru komedii w Kinie KULTURA. Startujemy o godzinie 19:30, filmem „Bękarty”. Na ekranie zobaczymy, m.in. Owena Wilsona, J.K Simmonsa oraz Christophera Walkena.
Następnie, o godzinie 21:30, sprawdzimy efekt współpracy filmowców z Polski i Włoch, w międzynarodowej produkcji, pt. „Studniówk@”.

Bilety w cenie 10 zł (za każdy film) do nabycia w kasie Kina KULTURA.

Opisy filmów:

Bękarty”
Historia dwóch braci (Ed Helms, Owen Wilson) wychowanych przez ekscentryczną matkę (Glenn Close) w przeświadczeniu, że ich ojciec zmarł, kiedy byli dziećmi. Gdy dowiadują się, że to kłamstwo, wyruszają na poszukiwanie ojca, przy okazji dowiadując się o matce więcej, niż kiedykolwiek chcieli wiedzieć.

Studniówk@”
Klasa maturalna z utęsknieniem wyczekuje studniówki. Jednak nowy wychowawca oraz egzaminy, które nie wypadają jak należy, stawiają zabawę pod znakiem zapytania.

 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów