Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl muzyczny - "Klimakterium"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl, pt. „Klimakterium i już”, który odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Na scenie zobaczymy gwiazdorską obsadę!

Sztuka, która już od wielu lat świeci tryumfy i rozśmiesza widzów w całej Polsce, wreszcie zawita do MCK PGE Gigantów Mocy! Bohaterkami spektaklu, będącego połączeniem kabaretu, musicalu i farsy, są cztery kobiety, które w jednym czasie łączy pewne wstydliwe doświadczenie. Matka natura daje bowiem o sobie znać i każe bohaterkom spektaklu zmierzyć się z tytułowym klimakterium. Cztery przyjaciółki, spotkawszy się w butiku prowadzonym przez jedną z nich, przekuwają drażliwy problem menopauzy na piosenki i tańce.
O trapiących je dolegliwościach śpiewają do dobrze znanych melodii, robiąc to z dużym humorem i wdziękiem.

Spektakl w humorystyczny sposób pokazuje, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, mają lub będą mieć kobiety siedzące na widowni. I pomimo tego, że jest to czas dla kobiety trudny, można sobie z nim poradzić! Śpiewająco!

Na scenie zobaczymy popularne aktorki o ogromnym potencjale komediowym, które dają gwarancję szczerego uśmiechu!

Bilety w cenie 85 zł (Balkon) oraz 90 zł (Sektory: I i II) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

Organizator

Miasto Bełchatów