Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Nowy nabór

Informacja o  wolnych miejscach do UTW

 

Informujemy, że posiadamy 20 wolnych miejsc do  Uniwersytetu Trzeciego Wieku, działającego  w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie.

Zapisy do UTW rozpoczną się 17.09.2018r. o godz. 7.00 w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury.

UWAGA: DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Po zapisie sekretariat wyda deklarację uczestnictwa, którą należy wypełnić.  Prosimy o dołączenie zdjęcia do legitymacji studenckiej.

Zapisani na liście kandydaci o godz. 13.00 powinni udać się do kasy w PGE Giganty Mocy i  uiścić opłatę za uczestnictwo w zajęciach UTW  tj. 160,00 zł – czesne i 40.00 zł – wpisowe.

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 44 635 00 48

------------------------------------------------------------------Informacja o naborze do Uniwersytetu Trzeciego Wieku w roku akademickim 2018/2019 dla studentów, którzy już uczęszczali na zajęcia UTW.

 

Do Uniwersytetu Trzeciego Wieku w pierwszeństwie zapisu dokonują już uczęszczający słuchacze. Należy zapisać się w sekretariacie MCK w terminie od 03.09.2018 do 07.09.2018 r. w godz. 10.00 - 14.00

Prosimy o przestrzeganie ww. terminu, gdyż po wyznaczonym czasie deklaracje studentów , którzy należą już do UTW -  nie będą przyjmowane.

Po wyżej wyznaczonym terminie zostanie rozpatrzona liczba wolnych miejsc i zostanie ogłoszony nabór dla nowych słuchaczy UTW.

W roku akademickim 2018/2019 opłata za całoroczny udział w zajęciach UTW (tzw. czesne) wynosi 160.00 zł. Opłatę uiszczamy podczas składania Deklaracji.

Słuchacze już uczęszczający do UTW OBOWIĄZKOWO przynoszą Legitymację Studencką (jako dowód przynależności do UTW), którą zostawiają wraz z Deklaracją uczestnictwa w sekretariacie. W wypadku braku Legitymacji Studenckiej należy napisać  podanie z prośbą o przygotowanie duplikatu.

 

ZAPISY STUDENTÓW JUŻ UCZĘSZCZAJĄCYCH DO UTW.

 

1. Od 03.09.2018 r. do 07.09.2018 r. w godzinach 10.00 - 14:00 będą trwały zapisy do Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

2. Aby zostać słuchaczem UTW należy w sekretariacie MCK pl. Narutowicza 1A wypełnić DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA, oraz zapoznać się z Regulaminem Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

3. Następnie  z Deklaracją udajemy się do kasy MCK PGE Giganty Mocy aby uiścić opłatę za czesne tj. 160 zł.

4. Po dokonaniu opłaty należy wrócić do Sekretariatu, by złożyć Deklarację uczestnictwa wraz z potwierdzeniem wpłaty.

5. Obowiązkowo prosimy o pozostawienie Legitymacji Studenckiej.

 

Informacja dla osób, które chcą dołączyć do Uniwersytetu Trzeciego Wieku po raz pierwszy.

 

W pierwszeństwie na pierwszy rok do Uniwersytetu Trzeciego Wieku będą zapisywane osoby, które zostały zapisane na liście rezerwowej.

Po rozpatrzeniu ilości wolnych miejsc 14 września 2018 r. zostanie podana informacja o rekrutacji do UTW.

O przyjęciu do UTW będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

 

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie www.mckbelchatow.pl w zakładce UNIWERSYTET TRZECIEGO - NOWY NABÓR, w gablocie UTW pl. Narutowicza oraz w sekretariacie MCK pod nr tel. 44 635 00 48

Koszt uczestnictwa 160 zł – czesne + 40 zł – wpisowe.

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów