Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Nowy, wygodny system sprzedaży biletów

Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych gości oraz ich wygodzie, miło nam poinformować, że Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie uruchomiło nowy system sprzedaży biletów. Od dzisiaj, za jego pomocą, można nabyć wejściówki na wydarzenia Miejskiego Centrum Kultury, seanse kina Kultura oraz Ekspozycję PGE Giganty Mocy całkowicie online! 

Funkcjonalny system daje możliwość kupna biletów na wszystkie usługi MCK oraz zwiedzanie Ekspozycji, bez potrzeby wychodzenia z domu. Zarówno budowa jak i interfejs systemu są przyjazne w obsłudze oraz dostosowane do wygody naszych Użytkowników.

Jednocześnie informujemy, iż w nowym systemie sprzedaży nie ma możliwości rezerwacji biletów na wydarzenia.
System sprzedaży biletów dostępny jest pod adresem: www.bilety.mckbelchatow.pl
Możliwe jest również wejście ze stron: www.mckbelchatow.pl oraz www.gigantymocy.pl
 

Nowy system sprzedaży biletów został dofinansowany oraz zakupiony w ramach projektu „Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie", na realizację którego MCK otrzymało dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020.

Organizator

Miasto Bełchatów