MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wkraczamy w kolejny etap realizacji projektu pn. „Miłość, Wolność, Niepodległość”

Za nami pierwsze czytanie scenariusza spektaklu, który powstaje w związku z realizacją projektu „Miłość, Wolność, Niepodległość”, dofinansowanego w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”


Miejskie Centrum Kultury wkracza w kolejny etap realizacji projektu „Miłość, Wolność, Niepodległość”. Reżyser Katarzyna Pawłowska ukończyła prace nad scenariuszem i właśnie dziś zaprezentowała go swoim podopiecznym z Grupy Teatralnej BAT-PKP. Na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy, nasi zdolni aktorzy po raz pierwszy czytali scenariusz z podziałem na przydzielone sobie role, omawiali poszczególne sceny i słuchali cennych wskazówek i objaśnień pani Katarzyny. Równolegle, Dział Artystyczno-Plastyczny Miejskiego Centrum Kultury, przy wsparciu wolontariuszy, intensywnie pracuje nad scenografią widowiska. Z kolei już za kilka dni młodzież z Grupy BAT-PKP rozpocznie przygotowania do występu pod okiem wspaniałych instruktorów aktorstwa, tańca i śpiewu: Pawła Audykowskiego, Elżbiety Wesołowskiej oraz Weroniki Olczak.

Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” 

 

 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów