MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bajka o Duchu Domu Kultury

Tym razem stworzyliśmy bajkę w konwencji teatru cieni. Zarezerwujecie sobie kilka minut, by wspólnie z nami przenieść się do pewnego szarego bloku przy ul. Kruczej? Ujrzycie tam sfrustrowanego dozorcę - Pana Antoniego, który nie potrafi się z niczego cieszyć, a czas Bożego Narodzenia uważa za nikomu niepotrzebne zamieszanie. Pojawi się też tajemnicza postać, która zapragnie odmienić naszego bohatera. Jego przemiana nastąpi w pewnym Domu Kultury…

 

Usiądźcie więc wygodnie i wybierzcie się w niezwykłą podróż do krainy marzeń, teatru oraz miłych duszków. Już, już.. zaczynamy. O! Widzimy Pana Antoniego, zamiatającego ulicę. Znów poucza Szymka, by nie zostawiał sanek przed blokiem. Co będzie dalej? Tego dowiecie się oglądając kolejną zrealizowaną przez nas świąteczną opowieść.

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów