MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Program I Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych Bełchatów 2016

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE BEŁCHATÓW 2016

 

 

Od godziny 8.00 – 10.45 rejestracja i próby zespołów.

Godzina 11.00 oficjalne otwarcie.

Taniec nowoczesny – 12 -15 lat

godz.11.10

 

L.P.

NAZWA ZESPOŁU I TYTUŁ PREZENTACJI

CZAS

1.

Mały step (Wrocław)

3.00

2.

K2 Junior (Zgierz)

2.30

3.

Vandals Art Station (Skierniewice) - „Breaking”

3.50

4.

Trampek Crew (Zabrze) - „Krąg”

3.00

5.

Mad Moves (Bielsko - Biała)

3.07

6.

DNA Junior (Łódź)

3.00

7.

Turbo Groszki (Radomsko)

4.20

8.

Kej Kej Ołi Pi (Wrocław)

3.00

9.

Art Station Dollz Junior (Skierniewice)

3.00

10.

Just Junior (Łódź)

2.40

 

Taniec współczesny – 12 – 15 lat

godz. 11.45

 

L.P

NAZWA ZESPOŁU I TYTUŁ PREZENTACJI

CZAS

1.

Brax IV (Bydgoszcz) - „Smuteczki i radości)

6.00

2.

Studio Tańca Pasja (Łódź) - „W ciemności”

4.45

3.

Dziewczyny (Wrocław)

3.00

4.

Niepubliczna Szkoła Baletowa Art Station (Skierniewice) - „Gdzie początek tego kończ, którym kończy się początek)

4.00

5.

DNA Jazz Miks (Łódź)

6.00

6.

La Flaca Junior (Mińsk Maz.) - „Judas”

3.10

7.

Forma (Bielsko – Biała) - „Czekając na...”

4.30

8.

Dance Busters (Łódź) - „Wyścig”

2.38

9.

Enigma (Bielsko – Biała) - „Moje ja”

4.30

10.

DNA Jazz Plus (Łódź)

6.00

11.

Brax III (Bydgoszcz) – Między NIE WIEM a słowami”

6.00

12.

Zespół Taneczny Kontra 1 (Częstochowa) - „Haziel”

4.00

 

Taniec nowoczesny powyżej 15 lat

godz. 12.45

 

L.P

NAZWA ZESPOŁU I TYTUŁ PREZENTACJI

CZAS

1.

Szkoła Tańca Jast (Piotrków Tryb.) - „Formacja HH”

2.40

2.

DNA Senior (Łódź)

2.30

3.

K2 Kadra (Zgierz)

3.15

4.

Art Station Dollz (Skierniewice) – „Hip Hop”

3.50

 

Taniec współczesny powyżej 15 lat

godz. 13.00

 

L.P

NAZWA ZESPOŁU I TYTUŁ PREZENTACJI

CZAS

1.

La Flaca (Mińsk Maz.) - „Revolver”

3.01

2.

Zespół Taneczny Mak (Zabrze)

4.00

3.

Studio Tańca Pasja (Łódź) - „Wyszywanie charakteru inspirowany twórczością Władysława Hasiora”

5.00

4.

Alter Ego (Zgierz) - „Ja Ty My Wszscy”

5.00

5.

La Flaca Family (Mińsk Maz.) - „Home”

3.08

6.

Art Station CM (Skierniewice) - „Głosy”

5.00

7.

Forma (Wrocław)

3.00

 

 

Przerwa 13.30 – 15.00 – próby sceny OST Forma (według kolejności startowej)

 

15.00 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW, WRĘCZENIE NAGRÓD POWER DANCE

 

 

Taniec współczesny – OST Forma

godz. 15.30

 

LP

NAZWA ZESPOŁU I TYTUŁ PREZENTACJI

CZAS

1.

Młodzieżowy Teatr Tańca Kontrasty (Zabrze) - „Twarzą w twarz”

11.00

2.

Teatr Tańca Akro II (Toruń) - „W przeciągu”

5.00

3.

Teatr Tańca Step (Wrocław) - „Anioł Stróż”

14.00

4.

Teatr Tańca Abrax (Bydgoszcz) - „Nastroje”

11.00

5.

Teatr Tańca Ulicznego (Zabrze) - „Poważna sprawa”

8.00

6.

Iga Szczepańska (Wrocław) - „Nie załujcie...”

5.00

7.

Teatr Tańca Akro (Toruń) - „Wieczna jak trawa”

17.00

 

16.40 – zakończenie kategorii

17.10 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

 

(godziny mogą ulec niewielkiej zmianie)

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów