MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Voucher

VOUCHERY DLA WIDZÓW INDYWIDUALNYCH

 

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby?

Podaruj jej niezapomniane filmowe emocje ukryte w voucherze do kina Kultura, który wykorzystać można przez 6 miesięcy na wybrany standardowy seans kinowy! W naszym repertuarze znajdziesz filmy, które rozbawią, wzruszą do łez, a także zaintrygują i zachwycą każdego kinomaniaka.

Brzmi ciekawie? – wystarczy zgłosić się do kasy kina i zakupić voucher w cenie normalnego biletu.

 

 

VOUCHERY DLA GRUP

 

Istnieje również możliwość zakupienia większej ilości voucherów.

Paczka przyjaciół? Pracownicy firmy? A może klasy z wychowawcami?

W grupie raźniej, a więc na korzystniejszych warunkach - z niższą ceną i dłuższym terminem ważności.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 505 681 731 oraz adresem e-mail: kino@mckbelchatow.pl

 

Cena pojedynczego vouchera zależna jest od rodzaju przysługującego widzowi biletu. Vouchery nie obowiązują na pojedyncze wydarzenia, takie jak cykl Wielka Sztuka na Dużym Ekranie czy retransmisje koncertów.

 

 

 

Ważność voucherów oraz kuponów została przedłużona po raz kolejny o okres dwukrotnie dłuższy niż czas zamknięcia kin - tym razem o 4 miesiące.
 W sumie, od momentu pierwszego pandemicznego zamknięcia kin, ważność voucherów przedłużona została o 16 miesięcy! Tak więc każdy voucher i kupon z datą ważności 12 marca 2020 r. lub późniejszą, wciąż można wymienić na bilet do kina :)
 W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu - szczegółowych informacji uzyskać można w kasie kina oraz pod numerem telefonu 44 632 76 51 (lub 505 681 731).

 

Organizator

Miasto Bełchatów